Про компанію

Наш автопарк складається більш ніж з 50 автомобілів різного типу, тому у нас є можливість перевозити практично всі види товарів. На кожне окреме перевезення оформляється страховання відповідальності перевізника (CMR-страховання), тому Ви можете бути абсолютно спокійні за збереження вантажу в дорозі проходження.

Транспортна компанія «Леонтьєв» вже більше 15 років працює на ринку міжнародних автомобільних вантажоперевезень. Великий досвід та професіоналізм нашої команди гарантує надійність, безпечність та швидкість доставки Вашого вантажу.

Переваги

Історія розвитку

Починаючи з перевезень в Європу всього двома вантажівками, Леонтьєв Сергій Павлович у 1992 році заснував компанію в Західній Україні . 

За ці роки ми виросли у велику і динамічно розвиваючу організацію , яка може запропонувати практично весь спектр логістичних послуг з автомобільним парком і головним офісом в м. Луцьку та представництвом у Києві.

У 1994 році наша компанія стала дійсним членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України № 10294Д, що дає нам право здійснювати перевезення з книжками МДП (TIR-carnet) .

У жовтні 2004 року компанія була нагороджена Дипломом у номінації «Лідер транспортної галузі», а в листопаді того ж року — в Міжнародному академічному рейтингу популярності « Золота Фортуна» — медаллю «Народна повага працівникам транспортної галузі» .

Персонал

Команда наших досвідчених логістів та водіїв має стаж роботи більше 10 років. Професіоналізм нашого персоналу – гарантія швидкої та безпечної доставки Ваших вантажів.